1990s – 2000s

  • Jim Bush ’91
  • Jackie Gardner Allred ’94
  • Janetta Tolliver Randolph ’01

2004

  • Katie Howell Fayard ’04
  • Victoria Reynolds Long ’04
  • Rory McFatridge Richardson ’04
  • Joey White ’04

2005

  • Malissa Connors ’05
  • Mike Gerrity ’05
  • Kristi Durham Jones ’05
  • Brittany Brackett Luther ’05
  • Chris Morse ’05

2006

  • Victoria Pirkey Aldridge ’06
  • Cade Colgate ’06
  • Melissa Holland Hlinovsky ’06
  • Brian Hooper ’06Rob Kiser ’06
  • Matt Lardie ’06
  • Kara Anderson Pickler ’06
  • Emily Walker Pinkerton ’06
  • Julie Bourbeau Turner ’06

2007

  • Jillian Baer ’07
  • Geoff Lynn ’07
  • Kristin Jennings Miller ’07
  • Robin Newton ’07
  • Scott Owen ’07
  • Andrew Rushton ’08 G’10

2008

  • Kristen Colasurdo Baccarella ’08
  • Emily Golden ’08
  • Kaitlyn Day Shannon ’08

2009

  • Alaina Artin Sauser ’09
  • Chris Eydt ’09
  • Pat Irvine ’09
  • Jessica Flammer Koch ’09
  • Doug Palic ’09
  • Mitch Pittman ’09
  • Katie Reese ’09
  • Coral Zayas ’09

2010

  • Annie Campbell ’10
  • Taylor Doe ’10
  • Katie Hlavinka Duke ’10
  • Rachael Fine ’10
  • Matthew Lichtenstein ’10
  • Katina Boozer Macfarlane ’10
  • Erin Stevenson ’10

2011

  • Kirsten Bennett Boyd ’11
  • Erika Pescatore Brown ’11
  • Evan Davis ’11
  • Abigail Baumann Garcia ’11
  • Kaitlin Marvin Lisy ’11
  • Laura Randall ’11
  • Stephanie White ’11

2012

  • Allie Solender Boyd ’12
  • Matt Campbell ’12
  • Daniel Henke ’12
  • Scott Rehnert ’12
  • Alex Stevens ’12

2013

  • Bert Brokaw ’13
  • Trishelle Byrd ’13
  • Kirsten Ferreira Flowers ’13
  • Allie Weller Palombo ’13
  • Jordan Robinson ’13
  • Peter Rossi ’13
  • Billy Utasi ’13
  • Catherine Valero ’13
  • Austin Williamson ’13

2014

  • Jeffrey Ackermann ’14
  • Nada Azem ’14
  • Scott Balerno ’14
  • Wesley Anne Barden ’14
  • Mark Berlin ’14
  • Brandon Brant ’14
  • Patrick Brown ’14
  • Stacey Crutchfield ’14
  • Katherine Day ’14
  • Hillary Dooley ’14
  • Zachary Feldman ’14
  • Bridget Fitzgerald ’14
  • Frances Hamilton ’14
  • Ranen Jones ’14
  • Kyle Keith ’14
  • Alyssa Kendall ’14
  • Nick Kurtz ’14
  • Gabrielle McCarthy ’14
  • Ashley Meerbergen ’14
  • Davis Millians ’14
  • Kyra Gemberling Molinaro ’14
  • Krysten O’Hara ’14
  • Danielle Prongay ’14 L’17
  • Mike Quinn ’14
  • Logan Rains ’14
  • Taylor Sirabella ’14
  • Alex Ward ’14
  • Kyle Whitaker ’14
  • Andrew Wolschlag ’14

2015

  • Emily Ackers ’15
  • Caroline Arnold ’15
  • Jeff Baldetti ’15
  • Emily Benson ’15 L’18
  • Hunter Benson ’15
  • Lauren Bolusky ’15
  • Eliza Brinkley ’15
  • Sam Brooks ’15
  • Ashley Edwards Combs ’15
  • Michael Crispi ’15
  • Tori Baptist Dowdle ’15
  • Adrienne Euler ’15
  • Lauren Berk Forbis ’15
  • Dana Gullquist ’15
  • Abby Hawley ’15
  • Courtney Hill ’15
  • Tori Howlett ’15
  • Joe Incorvia ’15
  • Meridith Jochum ’15
  • Alex Kipp ’15
  • Jennifer Lauterbach ’15
  • Katie Loving ’15
  • Meghan Mahoney ’15
  • Justin Marcus ’15
  • Jordynn McKnight ’15 G’16
  • Mimi Merliss ’15
  • Abby Mitchell ’15
  • Kurt Murray ’15
  • Samantha Murray ’15
  • Sarah Paille-Jansa ’15
  • Kathryn Peraza ’15
  • Nicole Prevete ’15
  • Aarti Rishi ’15
  • Angela Shuback ’15
  • Lauren Snow ’15
  • Derek Vereen ’15
  • Vaughn Vreeland ’15
  • Miles Williams ’15
  • Jonathan Winston ’15

2016

  • Sean Barry ’16
  • Matt Browne ’16
  • Ciara’ Dixon ’16
  • Tim Grant ’16
  • Hannah Green ’16
  • Shahad Haswa ’16
  • Laura Kulesza ’16
  • Mac McCann ’16
  • Bri McClelland ’16
  • Marshall Moore ’16
  • Holly Oberle ’16
  • Morgan O’Brien ’16
  • Danielle Parris ’16
  • Colleen Paterson ’16
  • Ryan Rabbitt ’16
  • Ruthie Robinson ’16
  • Evan Skloot ’16
  • Claire Thiedke ’16
  • Austin Urban ’16

2017

  • Katelyn Goodhart ’17
  • Brett Kellaher ’17